Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda Armada Teknik Bobinaj

Marka: Dev A Gıda
Kastamonu Siyez unuAz kepekli siyez unudur.Kaplıca buğdayı olarak bilinen ve Kastamonu’da yetiştirilen siyez  buğdayının geçmişi yaklaşık 12 bin yıl öncesine kadar dayanır. Dünyanın ilk buğdayı olan siyez buğdayının genetiği değiştirilmemiştir. Lifli yapısı ve besleyici özelliklerinde..
60,00TL
Vergiler Dahil:60,00TL
Marka: Dev A Gıda
Taşköprü Sarımsakları Kullanılarak Üretilmiştir.İçindekiler: Siyah Sarımsak (%80'den fazla), Zeytinyağı, Kekik, Biberiye, Fesleğen, Maydanoz, Kişniş, Hardal Tozu, Kırmızı Pul biber, Deniz Tuzu (%1'den az)Kullanım Önerisi: Her türlü ızgaralarda  ve et yemeklerinde, baharat ve sos olarak kullanab..
112,50TL
Vergiler Dahil:112,50TL
Marka: Dev A Gıda
Taşköprü Sarımsakları kullanılarak üretilmiştir.Siyah sarımsak, normal sarımsağın belirli sıcaklık ve nem koşullarında fermente edilmesiyle elde edilir. Ağızda eriyen meyvemsi bir tadı vardır. Hiçbir katkı maddesi içermez.İçindekiler: Siyah sarımsakKullanım Önerisi: Sarımsağın kullanıldığı her ..
78,75TL
Vergiler Dahil:78,75TL
Marka: Dev A Gıda
Kristal (İri) tuzdur. İçindekiler ve işleme tekniği: Kaya tuzundan üretilmiştir. Gıda Sanayi için üretilmiştir. Serin, kuru ve ışıksız ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tuzu azaltın sağlığınızı koruyun. Sodyum Klorür miktarı: minimum %97. İy..
181,25TL
Vergiler Dahil:181,25TL
Marka: Dev A Gıda
Kristal (İri) tuzdur. İçindekiler ve işleme tekniği: Kaya tuzundan üretilmiştir. Gıda Sanayi için üretilmiştir. Serin, kuru ve ışıksız ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Tuzu azaltın sağlığınızı koruyun. Sodyum Klorür miktarı: minimum %97. İyot ilave edilm..
518,75TL
Vergiler Dahil:518,75TL
Marka: Dev A Gıda
İçindekiler:  siyez unu, tereyağı, yoğurt, kekik, susam, haşhaş, çörek otu, zeytinyağı ve tuzTrans yağ ve margarin kesinlikle kullanılmamıştır...
68,75TL
Vergiler Dahil:68,75TL
Marka: Dev A Gıda
Taşköprü Sarımsakları kullanılarak üretilmiştir.Siyah sarımsak, normal sarımsağın belirli sıcaklık ve nem koşullarında fermente edilmesiyle elde edilir. Ağızda eriyen meyvemsi bir tadı vardır. Hiçbir katkı maddesi içermez.İçindekiler: Siyah sarımsak – Soyulmuş dişKullanım Önerisi: Sarımsağın ku..
78,75TL
Vergiler Dahil:78,75TL
Marka: Dev A Gıda
 Ispanaklı Siyez Eriştesi 500 grrKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 kadar helal ürün sertifikalı ıspanak tozu kullanılmıştır.İçindekiler Siyez Unu, Yumurta, İçme Suyu, Kaya Tuzu, Sirke,Ispanak Tozu. Alerjen uyarısı:Yumurta, süt düşük miktarda gluten iç..
47,50TL
Vergiler Dahil:47,50TL
Marka: Dev A Gıda
İçindekiler ve işleme tekniği: Kaya tuzundan üretilmiştir.Serin, kuru ve ışıksız ortamda ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.Tuzu azaltın sağlığınızı koruyun.Sodyum Klorür miktarı: minimum %97İyot ilave edilmemiştir...
8,75TL
Vergiler Dahil:8,75TL
Marka: Dev A Gıda
Kavılca: Anadolu topraklarında yetişen, en eski buğday türlerinden biridir. Almanya’da emm er, Anadolu’da Kavılca, Ernik, Çatal Siyez, Garıklı buğdayı olarak bilinir.Ülkemizde yetiştiriciliği devam eden genetiği korunmuş son iki buğday türünden biridir.Besin değeri yüksek, kendine has bir aromaya sa..
1.268,75TL
Vergiler Dahil:1.268,75TL
Marka: Dev A Gıda
Mısır Unu nasıl yapılır?Mısır bitkisi, yabani otsu bir bitkiden türediği bilinmektedir. Güney Amerika'dan diğer ülkelere yayılmıştır. Mısır, nemli toprak ve ılık bir iklimi sevmektedir. Türkiye'de hemen hemen her bölgemizde yoğun olarak kullanılmaktadır. Mısırın ekim zamanı Nisan ve Mayıs aylarıdır...
25,00TL
Vergiler Dahil:25,00TL
Marka: Dev A Gıda
Naturel Zeytinyağı Nedir?Naturel sızma zeytinyağı, olgunlaşmaya başlayan zeytinlerin hızla sıkılarak elde edilmesi ile oluşan bir zeytinyağı türüdür.Dalından toplanmış zeytinler 24 derece sıcaklıkta hamurlaştırılır. Bu işlem ortalama olarak 15 dakika sürer ve mekanik sıkma işlemleri başlar.Naturel s..
272,50TL
Vergiler Dahil:272,50TL
Gösterilen: 25 ile 36 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)