Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda Armada Teknik Bobinaj

Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu kullanılmıştır.İçindekiler:Siyez Unu, yumurta,inek sütü, içme Suyu, Kaya Tuzu,Elma Sirkesi.Alerjen uyarısı: Yumurta, inek süt düşük miktarda gluten içerir.Siyez genetik yapısının değişmemiş olması..
72,00TL
Vergiler Dahil:72,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Tarhanası (Ege Bölgesi) 500 grİçindekiler: Devrekani Dev A Siyez Unu,yoğurt,domates,kırmızı biber,kuru soğan,nane, tuz,ekşi maya,Ege Siyez Tarhanamız şirketimiz tarafından TR-43-K-008697 işletme kayıt nolu üretim tesisinde Ege formasyonuna uygun, tamamen geleneksel yöntemle üretilip..
93,00TL
Vergiler Dahil:93,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Tarhanası 500 griçindekiler: Siyez Unu, domates, kırmızı yeşil biber, acı biber,soğan,sarımsak,dereotu,yoğurt,darak dalı,nane,maydonoz,Çankırı Kaya Tuzu,Alerjen Uyarısı:Şirketimiz üretim tesisinde tamamen geleneksel yöntemle ve Devrekani bölgesindeki formülasyonun besin değeri güçle..
93,00TL
Vergiler Dahil:93,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Unu 25 KgKastamonu Siyez unu, bugün kullanılan unun atası olarak bilinir. Kaplıca buğdayı olarak bilinen ve Kastamonu’da yetiştirilen siyez buğdayının geçmişi ise yaklaşık 12 bin yıl öncesine kadar dayanır. Dünyanın ilk buğdayı olan siyez buğdayının genetiği değiştirilmemiştir. Lifl..
720,00TL
Vergiler Dahil:720,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Taşdeğirmen Kastamonu Siyez Unu 1000 GrSiyez buğdayı:Hububatlardan buğdayın atası ve en doğal buğday türü olarak bilinir. Siyez unlarımız tescilli ve coğrafi alan işaretli Kastamonu Siyez Buğdayından, Taşdeğirmenimizde üretilmiştir. Siyez genetik yapısının değişmemiş olması , antik tür ol..
80,00TL
Vergiler Dahil:80,00TL
Gösterilen: 37 ile 41 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)