Menü
Sepetiniz

Hakkımızda Armada Teknik Bobinaj


BİZ KİMİZ?

Armada Teknik Bobinaj; bobinaj, makina bakım onarım ve buna bağlı sektörlerde hizmet vermek üzere 2013 yılında Kastamonu’da kurulmuştur. Geçen süre içerisinde bazı firmaların yetkili servisliğini alarak hizmet ağını genişletmiştir. Bu bağlamda çevre il ve ilçelerinde de aynı hizmetleri vererek müşteri portföyünü genişletmiştir. Bireysel hizmetlerin yanı sıra özel sektör, TOKİ ve Devlet Kamu Kurum ve Kuruluşlarına hizmet vermektedir. Firmamız bu hizmetlerine devam etmekte olup buna ek olarak 2022 yılında e-Ticaret sektörüne adım atarak hizmetlerine eklemiş ve birçok farklı kategoride ürünü de siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Deneyimli bir kadro ile çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için gece gündüz demeden hizmet vermektedir.

 

 

MİSYONUMUZ

Ticaretin ilke ve ahlaki kurallarına uygun, dürüst bir çizgide yol izleyip ürünlerimizi müşterilerimizle en uygun fiyattan buluşturmak, çeşitlilik ve rekabet sağlamak, müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bununla beraber ticaret ahlakını hatırlatan örnek bir firma olmak.

 

 

VİZYONUMUZ

          Dürüst, güvenilir ve sunduğumuz kaliteli hizmetten taviz vermeden emin adımlarda büyümek ve gelişmek, hizmet kapasitemizi arttırmak ve bununla beraber müşterilerimize daha fazla alanda çeşitli seçenekler sunmak, ürünlerimizi uygun fiyata pazarlayarak müşterilerimizin alım gücünü daha güçlü kılmak.