Menü
Sepetiniz

Hakkımızda Armada Teknik Bobinaj

Misyon

Arıcılık sektörünü malzeme ve ekipman yönünden optimal fiyatla en iyisi ile buluşturmak, arı ürünlerinin pazarlanması konusunda çeşitlilik ve katma değer sağlamak.

 

Vizyon

Arı yetiştiricilerinin ergonomik çalışma koşullarına katkı sağlayacak, hayvan refahını önceleyecek, malzemelerde kalite ve dayanıklılığı öne çıkaracak bir strateji izlemek; arı ürünlerinde miktar artışı yanında kalite ve hijyeni de arka plana atmayan bir üretim süreci ile pazarlama olanaklarına katkı sunmak, balda bir marka oluşturarak Pazar payını genişletmek.

 

Değerler

Kendinden emin, güvenilir, değerlere saygılı, müşteri memnuniyetini önceleyen, kaliteyi ucuza temin eden, şeffaf alışveriş, sağlıklı iletişim, interaktif ticaret anlayışı.

 

Hakkımızda

Cumhuriyetin Yüzüncü Yılına denk gelen 2023 yılında, arıcılık sektöründe büyük hedefleri olan Candaroğlu Arıcılık ve Mühendislik, sektör içerisinde gelişmeye açık bir vizyon ile kurulmuştur. Arıcılık sektöründe kullanılan tüm malzemeler ile arıcıyı gerek yüz yüze gerekse online alışveriş sitesi üzerinden buluşturacak bir sisteme sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve birebir iletişim ekseninde Kastamonu’dan başlayan, kısa vadede ulusal ve uzun vadede uluslararası pazara açılmayı hedefleyen bir yol haritasına sahiptir. Ayrıca arı ürünleri ile tüketiciyi buluşturma noktasında yerelden ulusala ürün yelpazesini geniş tutarak gelişmeyi planlamaktadır. Bu süreçte arıcılık malzemesi alırken kazanan ile arı ürünleri satarken kazanan arı yetiştiricisi için çalışacak bir ticaret anlayışı ile hareket etmektedir. Kısa zamanda sektörde özgün bir yer edinecek olan Candaroğlu Arıcılık ve Mühendislik, arıcılık sektörünün gereksinim duyduğu her alanda etkin olacak şekilde çalışmalar yürütmektedir. Kendi bal markası ile sektörde sağlık korumayı önceleyen bir anlayışla arı ürünleri pazarlanmasında da etkin rol oynayacaktır. Temel ilkemiz; güçlü sektör, güçlü arıcı!