Menü
Sepetiniz

Teslimat Bilgisi Armada Teknik Bobinaj

Kargo ve Teslimat

Armada Teknik Bobinaj’da vermiş olduğunuz siparişler, Kredi Kartı ile yapılan ödemeler 3 iş günü içerisinde kargo yapılır. Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde banka onayı alındıktan sonra, 3 gün içinde kargo yapılır.

Ev-iş adresinizin merkeze uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Cumartesi-Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir.                      

Kargo şirketleri cumartesi günü öğlen 13.00'a kadar çalışmaktadır. Bu nedenle cumartesi günü adresinize yapılması planlanan kargo teslimatlarının PAZARTESİ veya SALI gününe sarkması ihtimali olduğunu da unutmayınız.

Bayram, Resmî tatil ve Cumartesi/pazar günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Kargonuzun teslimatı esnasında kargonuzda hasar, ezilme, ıslaklık, yırtık olduğunu görüyorsanız lütfen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve ürünleri bize geri gönderiniz.

Sitemizde bulunan ürünlerin yoğun şekilde talep edilmesi durumunda ürün stoklarında anlık azalma/tükenme durumu oluşabilir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ilgili ürünler hemen temin yoluna gidilir ve ürünlerin temin süresi Armada Teknik Bobinaj müşteri hizmetleri tarafından size bildirilir. Ürünler temin edilemez  ise yapılan ödeme sizin banka hesabınıza/kredi kartınıza iade edilir.