Menü
Sepetiniz

Teodor Armada Teknik Bobinaj

Marka: Teodor
Ürün Açıklaması: Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YETİŞKİN KÖPEK İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş somon eti ve hayvansal protein, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemi..
700,00TL
Vergiler Dahil:700,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YAVRU KEDİ İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş tavuk eti, baldo pirinç, bezelye, balık yağı, tavuk yağı, bira mayası, mısır glüteni, hidrolize balık. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Kimyasal Analizler Ham protein % 32 Ham yağ % 16 H..
690,00TL
Vergiler Dahil:690,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması: Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YAVRU KÖPEK İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Kimyas..
615,00TL
Vergiler Dahil:615,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması: Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YAVRU KÖPEK İÇİN İçindekiler:Kurutulmuş kuzu eti, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Kimyasa..
715,00TL
Vergiler Dahil:715,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YETİŞKİN KEDİ İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti, balık unu, kurutulmuş tavuk eti, pirinç,somon, mısır, bira mayası, irmik altı unu, tavuk yağı, balık yağı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Kimyasal ..
775,00TL
Vergiler Dahil:775,00TL
Gösterilen: 13 ile 17 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)