Menü
Sepetiniz

Teodor Armada Teknik Bobinaj

Marka: Teodor
Ürün Açıklaması Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YETİŞKİN KÖPEK İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem..
1.182,00TL
Vergiler Dahil:1.182,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması: Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YETİŞKİN KÖPEK İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş somon eti ve hayvansal protein, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel ..
1.182,00TL
Vergiler Dahil:1.182,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YAVRU KEDİ İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş tavuk eti, baldo pirinç, bezelye, balık yağı, tavuk yağı, bira mayası, mısır glüteni, hidrolize balık. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Kimyasal Analizler Ham protein % 32 Ham yağ ..
1.194,00TL
Vergiler Dahil:1.194,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması: Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YAVRU KÖPEK İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Ki..
942,00TL
Vergiler Dahil:942,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması: Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YAVRU KÖPEK İÇİN İçindekiler:Kurutulmuş kuzu eti, pirinç, mısır, irmik altı un (ya da buğday), tavuk yağı, bira mayası, balık yağı, kurutulmuş şeker pancarı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Ki..
1.182,00TL
Vergiler Dahil:1.182,00TL
Marka: Teodor
Ürün Açıklaması Hedef Tüketici/Hassas Tüketici Grubu YETİŞKİN KEDİ İÇİN İçindekiler: Kurutulmuş kuzu eti, balık unu, kurutulmuş tavuk eti, pirinç,somon, mısır, bira mayası, irmik altı unu, tavuk yağı, balık yağı, vitaminler ve mineraller. Hayvansal ve bitkisel Yemin tipi: Tam yem Kimy..
1.194,00TL
Vergiler Dahil:1.194,00TL
Gösterilen: 13 ile 18 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)