Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda Armada Teknik Bobinaj

Marka: Dev A Gıda
Çankırı Toz (öğütülmüş) Kaya TuzuTuz denildiği zaman ilk akla gelen Çankırı kaya tuzu ürünüdür. Bu ürünün en önemli özelliği doğal olmasıdır. Mağaralarda ve dağlarda milyonlarca yıllık oluşum sürecinden sonra meydana gelir. Faydalı kullanım özelliklerine sahip bu tuz, diğer zararlı iyotlu tuzlara na..
66,00TL
Vergiler Dahil:66,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez Bulguru Nedir? Nasıl Yapılır?Görüntü olarak işlenmemiş buğdaya benzeyen siyez bulguru da siyez buğdayından elde edilmektedir. Ülkemizde siyez bulguru yetiştirilen yerlerin en başında ise Kastamonu ilimiz gelmektedir. Siyez bulguru Kastamonu’nun İhsangazi, Seyitgazi, Seydiler, Devrekani gibi il..
300,00TL
Vergiler Dahil:300,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kırmızı Pancarlı Siyez Eriştesi 500 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 kadar helal ürün sertifikalı kırmızı pancar tozu kullanılmıştır.İçindekiler:Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, sirke, kırmızı pancar tozu.Alerjen uyarısı: Yum..
75,00TL
Vergiler Dahil:75,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kırmızı Pancarlı Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 e kadar helal ürün sertifikalı kırmızı pancar tozu ile üretilmiştir.İçindekiler:Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, sirke, kırmızı pancar tozu.Alerjen uyarısı..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kristal Kaya Tuzu 10 KgÇankırı Toz (Kristal) Kaya TuzuTuz denildiği zaman ilk akla gelen Çankırı kaya tuzu ürünüdür. Bu ürünün en önemli özelliği doğal olmasıdır. Mağaralarda ve dağlarda milyonlarca yıllık oluşum sürecinden sonra meydana gelir. Faydalı kullanım özelliklerine sahip bu tuz,..
160,00TL
Vergiler Dahil:160,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kristal Kaya Tuzu 25 KgÇankırı Toz (Kristal) Kaya TuzuTuz denildiği zaman ilk akla gelen Çankırı kaya tuzu ürünüdür. Bu ürünün en önemli özelliği doğal olmasıdır. Mağaralarda ve dağlarda milyonlarca yıllık oluşum sürecinden sonra meydana gelir. Faydalı kullanım özelliklerine sahip bu tuz,..
370,00TL
Vergiler Dahil:370,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez MakarnaSiyez Makarnası, Kastamonu yöresinde yetiştirilen Ata tohumu siyez buğdayının taşdeğirmende öğütülmesi elde edilen ve doğallığını kaybetmeyen ışıl ve kimyasal işleme tabi tutulmayan ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Siyez Unundan butik üretim olarak geleneksel yöntemle yapılmıştır. Kas..
69,00TL
Vergiler Dahil:69,00TL
Marka: Dev A Gıda
Kastamonu Yöresinde üretilen Taş Değirmende öğütülmüş mısır unu. Mısır Unu nasıl yapılır? Mısır bitkisi, yabani otsu bir bitkiden türediği bilinmektedir. Güney Amerika'dan diğer ülkelere yayılmıştır. Mısır, nemli toprak ve ılık bir iklimi sevmektedir. Türkiye'de hemen hemen her böl..
615,00TL
Vergiler Dahil:615,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Mormiksli Makarna 300 grKastamonu Siyez buğdayından yapılan Devrekani Dev A siyez unu ve mormiks ilavesi ile yapılmıştır.Mormiks: Temelde gıdaların içine katılabilecek ve hazırlanan gıdaların fonksiyonel gıda olmasını sağlayabilecek toz formda bir etken bileşendir.Bu bileşenler "antosiyen..
78,00TL
Vergiler Dahil:78,00TL
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)