Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda Armada Teknik Bobinaj

Dev A Gıda
Marka: Dev A Gıda
Buğday, insan yaşamını ekonomik ve kültürel olarak etkilerken, insan da buğdayın evrimini etkilemiştir. İlk tarım köylerinde ekilen iki çeşit buğday vardır; bunlar Siyez ve Gernik (Garıklı, Kavılca, Spelt) dir. Bu buğday türleri yabani atalarına göre biraz daha iri taneli ama kavuzlu ve başağı taşıy..
72,00TL
Vergiler Dahil:72,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Buğdayı (Taneli) 10 Kg Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir. SİYEZ BUĞDAYI: Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi? Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası ..
195,00TL
Vergiler Dahil:195,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Buğdayı (Taneli) 25 Kg Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir. SİYEZ BUĞDAYI: Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi? Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası ..
540,00TL
Vergiler Dahil:540,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Buğdayı (Taneli) 5 Kg Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir. SİYEZ BUĞDAYI: Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi? Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası o..
108,00TL
Vergiler Dahil:108,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu kullanılmıştır.İçindekiler:Siyez Unu, yumurta,inek sütü, içme Suyu, Kaya Tuzu,Elma Sirkesi.Alerjen uyarısı: Yumurta, inek süt düşük miktarda gluten içerir.Siyez genetik yapısının değişmemiş olması..
21,00TL
Vergiler Dahil:21,00TL
Marka: Dev A Gıda
Kastamonu Organik  Siyez Unu 1000 GrSertifikalı Organik Kastamonu  Siyez Buğdayından öğütülmüş, katkısız saf organik siyez unudur.Siyez Unu:5262 sayılı Organik Tarım Kanunu 27676 sayılı Organik tarım esaslarına uygun olarak üretilmiştir.Anadolu Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Ltd..
97,50TL
Vergiler Dahil:97,50TL
Marka: Dev A Gıda
“BULGUR AŞI TEMEL TAŞI” Siyez hububatlardan buğdayın atası ve en doğal hububat olarak bilinir. Siyez Bulgurumuz tescilli ve Coğrafi Alan İşaretli Kastamonu siyez buğdayından, Türk Patent ve Marka Kurumunun Kastamonu Siyez Bulguru için belirlediği üretim tekniklerinden Geleneksel Üretim yöntemine ..
83,75TL
Vergiler Dahil:83,75TL
Marka: Dev A Gıda
Kavılca: Anadolu topraklarında yetişen, en eski buğday türlerinden biridir. Almanya’da emm er, Anadolu’da Kavılca, Ernik, Çatal Siyez, Garıklı buğdayı olarak bilinir. Ülkemizde yetiştiriciliği devam eden genetiği korunmuş son iki buğday türünden biridir. Besin değeri yüksek, kendine has bir aromay..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez Arpa Şehriye;Siyez Arpa Şehriye, Devrekani Deva Gıda siyez buğdayı üretim ve siyez unu haline getirilmesini kendi bünyesinde bulunan Taş Değirmende günlük olarak yapmaktadır.  Siyez Buğdayının un ve unlu mamüllerini en sağlıklı şekilde üretmeye özen göstermekte ve iç pazara..
51,25TL
Vergiler Dahil:51,25TL
Marka: Dev A Gıda
Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir.SİYEZ BUĞDAYI:Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi?Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası olarak bilinmektedir. Genetiği ile oynanmamı..
60,00TL
Vergiler Dahil:60,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez Ege Tarhanası, Kastamonu yöresinde yetiştirilen Ata tohumu siyez buğdayının taşdeğirmende öğütülmesi elde edilen ve doğallığını kaybetmeyen ışıl ve kimyasal işleme tabi tutulmayan ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Siyez Unundan butik üretim olarak geleneksel yöntemle yapılmıştır.  Kastam..
103,75TL
Vergiler Dahil:103,75TL
Marka: Dev A Gıda
Kastamonu Siyez Buğdayından yapılan Devrekani Dev-A Siyez unu ile üretilmiştir.Siyez tarhanamız, şirketimiz üretim tesisinde, yöresel formüle göre, besin değeri güçlendirilerek, geleneksel yöntemle üretilip paketlenmiştir.İçindekiler: Siyez unu, Domates, Kırmızı ve Yeşil biber, Acı biber, Soğan, Sar..
103,75TL
Vergiler Dahil:103,75TL
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)