Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda Armada Teknik Bobinaj

Dev A Gıda
Marka: Dev A Gıda
Çocuk Siyez Tarhanası 500 gr İçindekiler: Devrekani Dev A Siyez Unu,yoğurt,domates,kırmızı biber,kuru soğan,nane,ısırgan otu, tuz,havuç,ekşi maya,Çocuk tarhanamız şirketimiz tarafından TR-43-K-008697 işletme kayıt nolu üretim tesisinde  tamamen geleneksel yöntemle üretilip paketleme tesisi..
103,75TL
Vergiler Dahil:103,75TL
Marka: Dev A Gıda
Arpa Unu, gıda sektöründe çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Tatlı ve tuzlu yiyecekler, çorba ve yemekler için tercih edilen un elde edildiği tahıla göre de farklılık gösterir. Tahılın besin değeriyle kendine has bir özellik taşıyan un, birkaç türde tüketiciye ulaşır.Arpa Unu Nedir?Arpa tahılınd..
480,00TL
Vergiler Dahil:480,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Çorbalık Siyez Eriştesi 500 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ile üretilmiştir.İçindekiler:Siyez Unu, Yumurta, İçme Suyu, Kaya Tuzu, Sirke.Alerjen uyarısı: Yumurta düşük miktarda gluten içerir.Siyez genetik yapısının değişmemiş olması , antik tür olm..
27,00TL
Vergiler Dahil:27,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Ispanaklı Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 e kadar helal ürün sertifikalı ıspanak tozu ile üretilmiştir.İçindekiler: Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, sirke, ıspanak tozu.Alerjen uyarısı: Yumurta,süt düşük ..
22,00TL
Vergiler Dahil:22,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kavılca Buğdayı (Taneli) 1 Kg Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir. SİYEZ BUĞDAYI: Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi? Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası..
22,00TL
Vergiler Dahil:22,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez ErişteSiyez Eriştesi, Kastamonu yöresinde yetiştirilen Ata tohumu siyez buğdayının taşdeğirmende öğütülmesi elde edilen ve doğallığını kaybetmeyen ışıl ve kimyasal işleme tabi tutulmayan ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Siyez Unundan butik üretim olarak geleneksel yöntemle yapılmıştır. Kasta..
24,00TL
Vergiler Dahil:24,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Mormiksli Siyez Eriştesi 500 grKastamonu Siyez buğdayından yapılan Devrekani Deva siyez unu ve mormiks ilavesi ile yapılmıştır.Mormiks: Temelde gıdaların içine katılabilecekve hazırlanan gıdaların fonksiyonel gıda olmasını sağlayabilecek toz formda bir etken bileşendir.Bu bileşenler "anto..
34,00TL
Vergiler Dahil:34,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Pilavlık Siyez Bulguru 25 KgSiyez Bulguru;Görüntü olarak işlenmemiş buğdaya benzeyen siyez bulguru da siyez buğdayından elde edilmektedir. Ülkemizde siyez bulguru yetiştirilen yerlerin en başında ise Kastamonu ilimiz gelmektedir. Siyez bulguru Kastamonu’nun İhsangazi, Seyitgazi, Seydiler,..
990,00TL
Vergiler Dahil:990,00TL
Marka: Dev A Gıda
Buğday, insan yaşamını ekonomik ve kültürel olarak etkilerken, insan da buğdayın evrimini etkilemiştir. İlk tarım köylerinde ekilen iki çeşit buğday vardır; bunlar Siyez ve Gernik (Garıklı, Kavılca, Spelt) dir. Bu buğday türleri yabani atalarına göre biraz daha iri taneli ama kavuzlu ve başağı taşıy..
15,00TL
Vergiler Dahil:15,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Siyez Buğdayı (Kabuklu) 10 Kg Buğday, insan yaşamını ekonomik ve kültürel olarak etkilerken, insan da buğdayın evrimini etkilemiştir. İlk tarım köylerinde ekilen iki çeşit buğday vardır; bunlar Siyez ve Gernik (Garıklı, Kavılca, Spelt) dir. Bu buğday türleri yabani atalarına göre biraz d..
132,00TL
Vergiler Dahil:132,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)