Menü
Sepetiniz

Dev A Gıda Armada Teknik Bobinaj

Marka: Dev A Gıda
Arpa Unu, gıda sektöründe çok geniş bir alanda kullanılmaktadır. Tatlı ve tuzlu yiyecekler, çorba ve yemekler için tercih edilen un elde edildiği tahıla göre de farklılık gösterir. Tahılın besin değeriyle kendine has bir özellik taşıyan un, birkaç türde tüketiciye ulaşır.Arpa Unu Nedir?Arpa tahılınd..
576,00TL
Vergiler Dahil:576,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Çocuk Siyez Tarhanası 500 gr İçindekiler: Devrekani Dev A Siyez Unu,yoğurt,domates,kırmızı biber,kuru soğan,nane,ısırgan otu, tuz,havuç,ekşi maya,Çocuk tarhanamız şirketimiz tarafından TR-43-K-008697 işletme kayıt nolu üretim tesisinde tamamen geleneksel yöntemle üretilip paketleme tesisi..
95,00TL
Vergiler Dahil:95,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Çorbalık Siyez Eriştesi 500 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ile üretilmiştir.İçindekiler:Siyez Unu, Yumurta, İçme Suyu, Kaya Tuzu, Sirke.Alerjen uyarısı: Yumurta düşük miktarda gluten içerir.Siyez genetik yapısının değişmemiş olması , antik tür olm..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez MakarnaSiyez Makarnası, Kastamonu yöresinde yetiştirilen Ata tohumu siyez buğdayının taşdeğirmende öğütülmesi elde edilen ve doğallığını kaybetmeyen ışıl ve kimyasal işleme tabi tutulmayan ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Siyez Unundan butik üretim olarak geleneksel yöntemle yapılmıştır. Kas..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Ispanaklı Siyez Eriştesi 500 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 kadar helal ürün sertifikalı ıspanak tozu kullanılmıştır.İçindekiler:Siyez unu,yumurta,içme suyu,Çankırı kaya tuzu,sirke,ıspanak tozu.Alerjen uyarısı:Yumurta, süt düşük miktarda gl..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Ispanaklı Siyez Makarnası 300 grKastamonu siyez buğdayından yapılan katkısız Devrekani Dev A Siyez Unu ve % 5 e kadar helal ürün sertifikalı ıspanak tozu ile üretilmiştir.İçindekiler: Siyez unu, yumurta, içme suyu, Çankırı kaya tuzu, sirke, ıspanak tozu.Alerjen uyarısı: Yumurta,süt düşük ..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kastamonu Organik Siyez Unu 1000 GrSertifikalı Organik Kastamonu Siyez Buğdayından öğütülmüş, katkısız saf organik siyez unudur.Siyez Unu:5262 sayılı Organik Tarım Kanunu 27676 sayılı Organik tarım esaslarına uygun olarak üretilmiştir.Anadolu Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Ltd...
105,00TL
Vergiler Dahil:105,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kavılca Buğdayı (Taneli) 1 Kg Doğal Siyez Buğdayının Kabuğu Alınmış ve Temizlenmiş halidir. SİYEZ BUĞDAYI: Gerçekten buğday türlerinin atası siyez mi? Kimi kaynaklara göre 12 bin yıl, bazı kaynaklara göre ise 10 bin yıl öncesine dayanan bir buğday çeşidi olan Siyez, modern buğdayın atası..
66,00TL
Vergiler Dahil:66,00TL
Marka: Dev A Gıda
Siyez ErişteSiyez Eriştesi, Kastamonu yöresinde yetiştirilen Ata tohumu siyez buğdayının taşdeğirmende öğütülmesi elde edilen ve doğallığını kaybetmeyen ışıl ve kimyasal işleme tabi tutulmayan ve hiçbir katkı maddesi bulunmayan Siyez Unundan butik üretim olarak geleneksel yöntemle yapılmıştır. Kasta..
70,00TL
Vergiler Dahil:70,00TL
Marka: Dev A Gıda
Dev A Gıda Kavılca Unu 1000 Gr Kavılca Unu:Kavılca buğdayının soyma temizleme ve ayıklama işleminden sonra taş değirmende öğütülerek elde edilmiştir.Kavılca: Anadolu topraklarında yetişen,en eski buğday türlerinden biridir.Besin Değeri yüksek kendine has bir aromaya sahiptir. Siyez gibi kavuzlu b..
76,00TL
Vergiler Dahil:76,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)